GrandecoLife
115403
Nomad
Product details
| Material | Vinyl |
| Roll width | 53 cm |
| Roll length | 10,05 m |
| Pattern repeat type | Dropped |
| Repeat distance | 53,00 cm |
| Washable | Scrubbable |
| Seamless | No |
| Removable | Dry strippable |
| Application Method | Paste the wall |
| Concept | VOB-001/1154 130149 (Dax) |
| Brand | GrandecoLife |
| Collection | Nomad |
| Pattern | Photographic all-over print |
| Colour | Beige |