Paul Moneypenny
191503
Others
Product details
| Material | Vinyl |
| Roll width | 53 cm |
| Roll length | 10,05 m |
| Pattern repeat type | Dropped |
| Repeat distance | 64,00 cm |
| Washable | Scrubbable |
| Seamless | No |
| Removable | Dry strippable |
| Application Method | Paste the wall |
| Concept | 1917 220487 (Castello Plaster) |
| Brand | Paul Moneypenny |
| Collection | Others |
| Pattern | Plaster uni |
| Colour | Grey |