A5540X
Asperia
Product details
| Material | Vinyl |
| Roll width | 53 cm |
| Roll length | 10,05 m |
| Pattern repeat type | Dropped |
| Repeat distance | 64,00 cm |
| Washable | Extra washable |
| Seamless | No |
| Removable | Peelable |
| Application Method | Paste the paper |
| Concept | A554 200187 (Klee) |
| Brand | GrandecoLife |
| Collection | Asperia |
| Pattern | Geometric all-over print |
| Colour | Blue / Grey |

