A5580X
Asperia
Product details
| Material | Vinyl |
| Roll width | 53 cm |
| Roll length | 10,05 m |
| Pattern repeat type | Dropped |
| Repeat distance | 53,00 cm |
| Washable | Scrubbable |
| Seamless | No |
| Removable | Dry strippable |
| Application Method | Paste the wall |
| Concept | A558/1840 210029 (Canopy motifs) |
| Brand | No Brand |
| Collection | Asperia |
| Pattern | Branche/ leaves motives |
| Colour | Blue / Beige |

