A5700X
Asperia
Product details
| Material | Vinyl |
| Roll width | 53 cm |
| Roll length | 10,05 m |
| Pattern repeat type | Straight |
| Repeat distance | 64,00 cm |
| Washable | Scrubbable |
| Seamless | No |
| Removable | Dry strippable |
| Application Method | Paste the wall |
| Concept | A570 200442 (Kiruna all-over) |
| Brand | GrandecoLife |
| Collection | Asperia |
| Pattern | Geometric all-over print |
| Colour | Green / Brown |

