A6280X
Ciara
Product details
| Material | Vinyl |
| Roll width | 53 cm |
| Roll length | 10,05 m |
| Pattern repeat type | Dropped |
| Repeat distance | 64,00 cm |
| Washable | Scrubbable |
| Seamless | No |
| Removable | Dry strippable |
| Application Method | Paste the wall |
| Concept | A628 220208 (Wooden Wall motif) |
| Brand | GrandecoLife |
| Collection | Ciara |
| Pattern | Photographic motives |
| Colour | White colours / Beige / Blue |


