JS200X
Jack ‘n Rose 2024
Product details
| Material | Vinyl |
| Roll width | 53 cm |
| Roll length | 10,05 m |
| Pattern repeat type | Dropped |
| Repeat distance | 53,00 cm |
| Washable | Scrubbable / Extra washable |
| Seamless | No |
| Removable | Dry strippable / Peelable |
| Application Method | Paste the wall / Paste the paper |
| Concept | JS20 210334 (Unicorn motif) |
| Brand | WallFashion |
| Collection | Jack ‘n Rose 2024 |
| Pattern | Decorative motives |
| Colour | Multicoloured / |

