JS2211
Jack ‘n Rose 2024
Product details
| Material | Vinyl |
| Roll width | 53 cm |
| Roll length | 10,05 m |
| Pattern repeat type | Dropped |
| Repeat distance | 53,00 cm |
| Washable | Scrubbable |
| Seamless | No |
| Removable | Dry strippable |
| Application Method | Paste the wall |
| Concept | JS22 210336 (Moon and Stars) |
| Brand | WallFashion |
| Collection | Jack ‘n Rose 2024 |
| Pattern | Decorative motives |
| Colour | Grey |
