JS6001
Jack ‘n Rose 2024
Product details
| Material | Digital structured vinyl |
| Roll width | 53 cm |
| Roll length | 11,69 m |
| Pattern repeat type | None |
| Repeat distance | 0,00 cm |
| Washable | Scrubbable |
| Seamless | No |
| Removable | Dry strippable |
| Application Method | Paste the wall |
| Concept | JS60 200174 (Foret motif) |
| Brand | WallFashion |
| Collection | Jack ‘n Rose 2024 |
| Pattern | Decorative motives |
| Colour | Multicoloured |
